bymuseet i bergen informasjon | ansatte

Ansatte

Stab - administrasjon

Bilde til: Marianne-L.-Nielsen.wMarianne L. Nielsen
Direktør
93449950
marnie@bymuseet.no 
Bilde til: Maja-Zahl.wMaja Zahl
Administrasjonsleder
93444980
maja.zahl@bymuseet.no 
Bilde til: Anne-Agotnes.wAnne Ågotnes
Førstekonservator
99571333
anne.agotnes@bymuseet.no 
Bilde til: Astrid-Stromsnes.wAstrid Strømsnes
Markedssjef
93235640
astrid.stromsnes@bymuseet.no 
Christine Frønsdal-Hopp
Frivillighetskoordinator
45081778
chrfro@bymuseet.no 
Bilde til: Eli-Rodseth.wEli Rødseth
Konsulent
47979566
eli.rodseth@bymuseet.no 
Bilde til: Elin-Johannesen-Lyras.wElin Johannesen-Lyras
Informasjonskonsulent
47973242
elijoh@bymuseet.no 
Bilde til: Inger-Nepstad.wInger Nepstad

47979569
inger.nepstad@bymuseet.no 
Bilde til: Kari-Strand.wKari Strand
Renholder
55308030
 
Bilde til: Khalid-Elmaz.wKhalid Elmaz
Renholder
47979580
 
Bilde til: Lauritz-Haarr.wLauritz Haarr
Controller
41446689
lauhaa@bymuseet.no 
Bilde til: Sissel-Ringkjob.wSissel Ringkjøb
Kontorleder
47979568
sissel.ringkjob@bymuseet.no 
Yvonne Geraldine Akintije
Renholder
55308030
post@bymuseet.no 

Bygningsvernavdeling

Bilde til: Bjarte-Gullachsen.wBjarte Gullachsen
Bygningsvernleder
41479234
bjarte.gullachsen@bymuseet.no 
Bilde til: Anders-Dragesund.wAnders Dragesund
Tømrer
47979570
anders.dragesund@bymuseet.no 
Bilde til: Arnold-Biorn-Hansen.wArnold Biorn-Hansen
Driftsleder
92270140
arnold.biorn-hansen@bymuseet.no 
Arnstein Hope
Tømrer
48172308
arnhop@bymuseet.no 
Bilde til: Dag-Jenseg.wDag Jenseg
Tømrer
47979571
dag.jenseg@bymuseet.no 
Bilde til: Erlend-Bernt-Eliassen.wErlend Bernt Eliassen
Driftsoperatør
45507230
Erlend.Eliassen@bymuseet.no 
Bilde til: Gunn-Nordal.wGunn Nordal
Bygningskonservator
93230555
gunn.nordal@bymuseet.no 
Bilde til: Harald-Frode-Marstig.wHarald Frode Mårstig
Håndverker
47979572
harmar@bymuseet.no 
Bilde til: Hermanus-Gerritsen.wHermanus Gerritsen
Tømrer
47979573
hermanus.gerritsen@bymuseet.no 
Bilde til: Kjell-Finne.wKjell Finne
Driftsleder
91804428
kjefin@bymuseet.no 
Bilde til: Oddmund-Opheim.wOddmund Opheim
Maler
47979574
oddmund.oppheim@bymuseet.no 
Bilde til: Tore-Klyve.wTore Klyve
Driftsleder
40632502
tore.klyve@bymuseet.no 
Bilde til: Tore-Vabo.wTore Vabø
Driftsoperatør
92801087
tore.vabo@bymuseet.no 
Bilde til: Trifon-Maldonado.wTrifon Maldonado
Snekker
47979575
trifon.maldonado@bymuseet.no 

Formidlingsavdelingen

Bilde til: Anne-Brit-Vihovde.wAnne Brit Vihovde
Konservator
45282693
anne.vihovde@bymuseet.no 
Bilde til: Anne-Marie-Tverberg.wAnne Marie Tverberg
Arrangementskonsulent
47979591
anne.marie.tverberg@bymuseet.no 
Bilde til: Anne-Mette-Prestegard.wAnne Mette Prestegård
Utstillingsarkitekt
41607333
anne.prestegard@bymuseet.no 
Bilde til: Arild-Stene.wArild Stene
Snekker
55308030
arild.stene@bymuseet.no 
Bilde til: Astrid-Matland.wAstrid Matland
Rådgiver
95087326
astrid.matland@bymuseet.no 
Bilde til: Baard-Olav-Skogrand.wBaard Olav Skogrand
Førstekonservator
47301775
baard.skogrand@bymuseet.no 
Bilde til: Berit-Eggen-Solstad.wBerit Eggen Solstad
Formidler
40637192
Berit.Solstad@bymuseet.no 
Bilde til: Espen-Kutschera.wEspen Kutschera
Formidler
91808378
espen.kutschera@bymuseet.no 
Bilde til: Espen-Svendsen.wEspen Svendsen
Prosjektleder
47979567
espsve@bymuseet.no 
Bilde til: Grete-Kristina-Eilertsen.wGrete Kristina Eilertsen
Konservator
48162678
grete.eilertsen@bymuseet.no 
Bilde til: Janicke-Larsen.wJanicke Larsen
Formidlingsleder
47292567
janicke.larsen@bymuseet.no 
Katrine Lokøy
Kafeansvarlig
47979586
vikargullskoen@bymuseet.no 
Bilde til: Kjell-Erik-Hopland.wKjell-Erik Hopland
Husholdleder
93012528
kjell-erik.hopland@bymuseet.no 
Bilde til: Knut-Hoiaas.wKnut Høiaas
Museumspedagog
47979595
knut.hoiaas@bymuseet.no 
Bilde til: Lars-Voss-Sorhus.wLars Voss Sørhus
Formidler
95895595
larvos@bymuseet.no 
Mary-Anne Kismul
Museumsvert
55308030
mary-anne.kismul@bymuseet.no 
Bilde til: Ole-Mikal-Olsen-Ramsoy.wOle Mikal Olsen Ramsøy
Undervisningsleder
47979596
oleols@bymuseet.no 
Bilde til: Olja-Mrkic.wOlja Mrkic
Museumsvert
47979577
olja.mrkic@bymuseet.no 
Bilde til: Rune-Kvam.wRune Kvam
Utstillingsarkitekt
47979597
rune.kvam@bymuseet.no 
Sigrid Samset Mygland
Førstekonservator

sigsam@bymuseet.no 
Bilde til: Silje-Berland.wSilje Berland
Konsulent
92020019
silje.berland@bymuseet.no 

Samlingsavdeling

Bilde til: Anne-Bjorke.wAnne Bjørke
Samlingsleder
47758090
annbjo@bymuseet.no 
Gunn Eide
Konsulent
47979587
gunn.eide@bymuseet.no 
Bilde til: Hanne-Gunhild-Spilling-Johanssen.wHanne Gunhild Spilling Johanssen
Konsulent
47979588
hanne.johansen@bymuseet.no 
Bilde til: Nina-Moldskred.wNina Moldskred
Konservator
47979589
nina.moldskred@bymuseet.no 
Siren Johannessen Vågstøl
Gjenstandskonsulent
47979590
siren.vagstol@bymuseet.no